Zaproszenie do wspólnej nauki

zaprasza Cię do wspólnej nauki fiszek

Połączenie głosowe
Upewnij się, że masz włączone głośniki i mikrofon
Odrzuć

Zdalne lekcje - liceum - 24.06.2020

Jak tam ostatnie dni nauki? Przygotowaliśmy dla was zestawienie testów, zestawów fiszek i opracowań tematów zadanych przez MEN w serwisie Zdalne Lekcje. Jeśli chcecie mieć wartościowe treści do nauki pod ręką, zainstalujcie naszą darmową apkę Omnibus.

Zdalne lekcje - liceum - 24.06.2020
fot. 123 RF

Zdalne lekcje - liceum - 24.06.2020 - środa

Klasa 1 (nowy system – ukończona 8 klasa szkoły podstawowej) – Matematyka

Temat: Funkcja kwadratowa. Miejsce zerowe i postać iloczynowa. Na tej lekcji przećwiczę wyznaczanie miejsc zerowych funkcji kwadratowej. Nauczę się zapisywać równanie w postaci iloczynowej.

Przeczytaj opracowanie

Klasa 1 (stary system – ukończona 3 klasa gimnazjum) – Matematyka

Temat: Zastosowanie trygonometrii w geometrii. Zadania. Na tej lekcji przećwiczę zastosowanie trygonometrii w geometrii.

Przeczytaj opracowania w temacie: Funkcje trygonometryczne 

Klasa 2 (stary system – ukończona 3 klasa gimnazjum) – Matematyka

Temat: Klasyczna definicja prawdopodobieństwa, część I. Własności prawdopodobieństwa. Nauczę się obliczać prawdopodobieństwo stosując jego klasyczną definicję. Poznam własności prawdopodobieństwa. 

Przeczytaj opracowanie

Ucz się w domu z darmową aplikacją edukacyjną Omnibus

Materiały do powtórki znajdziesz w naszej darmowej aplikacji Omnibus! Naukę w aplikacji oparliśmy o trzy kroki: przyswój wiedzę (opracowanie), utrwal wiadomości (naucz się zestawu fiszek) i sprawdź się (rozwiąż test)

Nie lubisz uczyć się sam? Możesz uczyć się z rodzicem, opiekunem lub znajomym korzystając z opcji Ucz się z kimś w fiszkach. W Omnibusie mamy też dla was co tydzień nowe Olimpiady z pucharami, nie tylko z materiału, który przerabiacie w szkole. Aplikacja jest dostępna na telefony z systemem Android w sklepie Google Play – kliknij!

nowe omnibus olimpiada zajawka (12)1589801202-1584694079-800-x-450-jest-dobre

Zobacz najnowsze artykuły