Zaproszenie do wspólnej nauki

zaprasza Cię do wspólnej nauki fiszek

Połączenie głosowe
Upewnij się, że masz włączone głośniki i mikrofon
Odrzuć

Zdalne lekcje - liceum - 28.05.2020

Proponujemy wam opracowania, testy i zestawy fiszek dopasowane do Zdalnych lekcji. Przyzwyczailiście się już do nauki zdalnej? Warto zrobić sobie powtórkę! 

Zdalne lekcje - liceum - 28.05.2020
Powodzenia w nauce! / fot. 123RF

Zdalne lekcje - liceum - 28.05.2020 – czwartek

Klasa 1 (nowy system – ukończona 8 klasa szkoły podstawowej) – Język niemiecki

Temat: Obst kaufen – kupujemy owoce. Poznam i utrwalę słownictwo związane z owocami. Dowiem się, w jaki sposób dokonać ich zakupu. Wezmę udział w dyskusji na temat ulubionych owoców i formy ich podania. Poznam ulubione owoce Niemców.

Przeczytaj opracowanie: W restauracji

Klasa 1 (stary system – ukończona 3 klasa gimnazjum) – Język niemiecki

Temat: Tiere und Haustiere – zwierzęta. Poznam i utrwalę nazwy zwierząt domowych i hodowlanych. Wymienię zwierzęta obecne w moim gospodarstwie domowym.

Przeczytaj opracowanie: Wizyta w zoo

Klasa 2 (stary system – ukończona 3 klasa gimnazjum) – Historia

Temat: Dziwny koniec wojny. Rok 1918. Dowiem się, jak doszło do ustania działań wojennych oraz jaki świat wyłonił się z wojennej pożogi.

Przeczytaj opracowanie, poucz się fiszek i rozwiąż test

Ucz się w domu z darmową aplikacją edukacyjną Omnibus

Materiały do powtórki znajdziesz w naszej darmowej aplikacji Omnibus! Naukę w aplikacji oparliśmy o trzy kroki: przyswój wiedzę (opracowanie), utrwal wiadomości (naucz się zestawu fiszek) i sprawdź się (rozwiąż test)

Nie lubisz uczyć się sam? Możesz uczyć się z rodzicem, opiekunem lub znajomym korzystając z opcji Ucz się z kimś w fiszkach. W Omnibusie mamy też dla was co tydzień nowe Olimpiady z pucharami, nie tylko z materiału, który przerabiacie w szkole. Aplikacja jest dostępna na telefony z systemem Android w sklepie Google Play – kliknij!

nowe omnibus olimpiada zajawka (8)

1584694079-800-x-450-jest-dobre

Zobacz najnowsze artykuły