Zaproszenie do wspólnej nauki

zaprasza Cię do wspólnej nauki fiszek

Połączenie głosowe
Upewnij się, że masz włączone głośniki i mikrofon
Odrzuć

Zdalne lekcje - szkoła podstawowa - 5.06.2020

Dziś piątek! Przygotowaliśmy kolejne zestawienie opracowań, zestawów fiszek i testów dopasowanych do tematów, które przerabiacie. Na stronie Zdalne lekcje MEN publikuje plany zajęć odpowiadające podstawie programowej. Sprawdźcie dzisiejsze tematy!

Zdalne lekcje - szkoła podstawowa - 5.06.2020
fot.123 RF

Zdalne lekcje - szkoła podstawowa - 5.06.2020 - piątek

Klasa 7 – Język angielski

Temat: Checking In. Wysłucham materiału na temat rejestracji w hotelu (materiał do zajęć 1). Po wysłuchaniu materiału wybiorę prawidłową odpowiedź i wykonam ćwiczenie zawarte w tym materiale. Wysłucham materiału do zajęć 2 i odpowiem prawidłowo na pytania zawarte w ćwiczeniu do tego materiału.

Przeczytaj opracowanie 

Klasa 8 – Chemia

Temat: Zastosowania najważniejszych soli. Dowiem się, jakie są zastosowania najważniejszych soli.

Przeczytaj opracowanie 

Klasa 8 – Matematyka

Temat: Obliczenia procentowe – powtórzenie. Obliczanie procentu danej liczby i obliczanie liczby na podstawie danego jej procentu. Na tej lekcji powtórzę wiadomości z zakresu obliczania procentu danej liczby i obliczania liczby na podstawie danego jej procentu.

Przeczytaj opracowanie: Obliczenia procentowe

Przeczytaj opracowanie: Obliczanie procentu danej liczby

Ucz się w domu z darmową aplikacją edukacyjną Omnibus

Materiały do powtórki znajdziesz w naszej darmowej aplikacji Omnibus! Naukę w aplikacji oparliśmy o trzy kroki: przyswój wiedzę (opracowanie), utrwal wiadomości (naucz się zestawu fiszek) i sprawdź się (rozwiąż test)

Nie lubisz uczyć się sam? Możesz uczyć się z rodzicem, opiekunem lub znajomym korzystając z opcji Ucz się z kimś w fiszkach. W Omnibusie mamy też dla was co tydzień nowe Olimpiady z pucharami, nie tylko z materiału, który przerabiacie w szkole. Aplikacja jest dostępna na telefony z systemem Android w sklepie Google Play – kliknij!

1590999125-nowe-omnibus-olimpiada-zajawka-9

1589801202-1584694079-800-x-450-jest-dobre

Zobacz najnowsze artykuły