Wybierz szkołę

Wybierz dział

Zaproszenie do wspólnej nauki

zaprasza Cię do wspólnej nauki fiszek

Połączenie głosowe
Upewnij się, że masz włączone głośniki i mikrofon
Odrzuć

Nasze słabe i mocne strony

Nasze słabe i mocne strony

Każdy człowiek ma swoje ulubione zajęcia i takie, które sprawiają mu kłopot. Jest to związane z naszą osobowością, tym, jacy jesteśmy, jakie mamy zainteresowania, pasje. Są dziedziny, w których chętniej pogłębiamy wiedzę, bo się nimi interesujemy i takie, których nie lubimy i trudno nam przyswoić sobie wiadomości z ich zakresu.

To, w czym najlepiej się czujemy, co najlepiej umiemy to nasze mocne strony. To, w czym jesteśmy słabsi, co nam sprawia trudności, to nasze słabe strony.

Jest ważne, by każdy z nas znał swoje mocne i słabe strony. Każdy z nas powinien także dbać o pozytywne nastawienie do samego siebie. Dzięki temu będzie mógł się pozytywnie nastawić do każdego działania, przedsięwzięcia, a tym samym zwiększyć szanse na sukces, powodzenie.

Zobacz podobne opracowania

  • Podstawowa
  • Przyroda
  • Jacy jesteśmy
  • Podstawowa
  • Przyroda
  • Jacy jesteśmy

Ciekawostki (0)

Zabłyśnij i pokaż wszystkim, że znasz interesujący szczegół, ciekawy fakt dotyczący tego tematu.

Teksty dostarczyło Wydawnictwo GREG. © Copyright by Wydawnictwo GREG

Autorzy opracowań: B. Wojnar, B. Włodarczyk, A Sabak, D. Stopka, A Szostak, D. Pietrzyk, A. Popławska, E. Seweryn, M. Zagnińska, J. Paciorek, E. Lis, M. D. Wyrwińska, A Jaszczuk, A Barszcz, A. Żmuda, K. Stypinska, A Radek, J. Fuerst, C. Hadam, I. Kubowia-Bień, M. Dubiel, J. Pabian, M. Lewcun, B. Matoga, A. Nawrot, S. Jaszczuk, A Krzyżek, J. Zastawny, K. Surówka, E. Nowak, P. Czerwiński, G. Matachowska, B. Więsek, Z. Daszczyńska, R. Całka

Zgodnie z regulaminem serwisu www.opracowania.pl, rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia w szczególności zamieszczanie na innym serwerze, przekazywanie drogą elektroniczną i wykorzystywanie materiału w inny sposób niż dla celów własnej edukacji bez zgody autora jest niedozwolone.