Zaproszenie do wspólnej nauki

zaprasza Cię do wspólnej nauki fiszek

Połączenie głosowe
Upewnij się, że masz włączone głośniki i mikrofon
Odrzuć

Czy chcesz zostać Omnibusem? Nowa, bezpłatna apka do nauki z domu!

Pandemia koronawirusa spowodowała zmiany w codziennym funkcjonowaniu. Zamiast lekcji w szkole, musisz teraz sam realizować tematy zadawane przez nauczyciela. Rodzice nie znają się na wszystkich przedmiotach, a przez odwołanie korepetycji masz problem ze zrozumieniem tematu. Pomoże ci nasza apka - Omnibus.

Czy chcesz zostać Omnibusem? Nowa, bezpłatna apka do nauki z domu!

Omnibus to nowa, bezpłatna apka dla uczniów szkół podstawowych i liceów. Prawie 5000 materiałów do nauki, 2300 tematów opracowanych w wyjątkowej formule trzech kroków. Chcesz czegoś więcej niż zwykłej powtórki? Ściągnij apkę i ucz się ze znajomymi!

Trzy kroki do sukcesu 

Naukę w aplikacji oparliśmy o system trzech kroków:

Krok 1: Przyswój wiedzę. Opracowanie to zwięzłe przedstawienie tematu, podkreślone najważniejsze wydarzenia i postacie. Często zilustrowane praktycznymi mapami, wykresami czy tabelami. Nauka w domu podczas pandemii koronawirusa wydaje się trudna? W opracowaniach znajdziesz też wytłumaczenie zadań matematycznych i obliczenia krok po kroku - korepetycje stają się zbędne!

Krok 2: Utrwal wiadomości. Fiszki — to sprawdzony i lubiany sposób na utrwalenie wiadomości z opracowania. Możesz skorzystać z gotowych fiszek przygotowanych przez redakcję i uczyć się sam lub ze znajomymi! Oznacz wszystkie pytania jako “umiem” i przejdź do następnego etapu. To za mało? Możesz stworzyć w serwisie Opracowania.pl własny, pasujący do tematu zestaw i uczyć się z niego w aplikacji — to bardzo proste, logujesz się tym samym kontem w serwisie i w aplikacji!

Krok 3: Sprawdź się. Testy wiedzy w quizowej formule pozwolą Ci szybko sprawdzić wiadomości. Opierają się na tych samych pytaniach, które utrwalałeś, ucząc się fiszek. Możesz też stworzyć test z własnymi pytaniami. Czy uda Ci się osiągnąć 100%?

Chcesz zostać Mistrzem Matematyki? Przyswajając wiedzę, którą wykorzystasz później w szkole, w każdym z tych etapów zdobywasz diament, który przybliża Cię do otrzymania odznaki przedmiotowej, a nawet tytułu Omnibusa.

Nie lubisz uczyć się sam?

Możesz uczyć się z rodzicem, opiekunem lub znajomym korzystając z opcji Ucz się z kimś w fiszkach. Nie muszą mieć aplikacji, ale muszą być w tym samym pokoju, co ty! Rozszerzyliśmy funkcjonalności serwisu Opracowania.pl o możliwość wspólnej nauki. Ty możesz korzystać z aplikacji, a kolega lub koleżanka z serwisu!

Więcej o funkcjonalnościach serwisu Opracowania.pl dowiesz się z tego artykułu.

Połącz naukę z zabawą! 

Seriale nie mają przed tobą tajemnic, a może kultowe gry planszowe, wojny punickie lub Liga Mistrzów? Omnibus to nie tylko przedmiotowe opracowania, testy i fiszki. To także tematyczne olimpiady związane z twoimi zainteresowaniami.

1584694079-800-x-450-jest-dobre

Aplikacja Omnibus — opracowania, testy, fiszki została przygotowana na telefony z systemem Android. Znajdziesz ją w sklepie Google Play. Pobierz aplikację - kliknij!

Zobacz najnowsze artykuły